jaunumi

Elektroauto ražotājs Tesla panācis, ka viņu mašīnas ir apstiprinātas lietošanai Ķīnas valdības institūciju vajadzībām. Šī ir pirmā reize, kad šādu apstiprinājumu iegūst autoražotājs, kura īpašnieki ir ārzemnieki un tas var pavērt ceļu plašākām biznesa iespējām, kā arī valsts pasūtījumiem. Proti, daudzi eiropiešu autoražotāji tur strādā, bet, lai varētu to darīt, izveidoti kopuzņēmumi ar Ķīnas autoražotājiem.

Tesla pēdējo dažu mēnešu laikā panākusi lielu progresu attiecībās ar ierēdņiem Pekinā, turklāt valsti apmeklēja Tesla vadītājs Īlons Masks, kurš tikās ar augstu stāvošiem cilvēkiem Ķīnas valdībā. Ja agrāk Tesla bija aizliegtas valsts institūciju un militāro objektu tuvumā, kā arī vietās, kur atradās Ķīnas augstākās amatpersonas, tad tagad situācija mainās. Tesla mainījusi veidu, kā tiek apstrādāti un glabāti dati no Tesla mašīnām Ķīnā.

Tas kompānijai pavēris ceļu Ķīnā piedāvāt savu braukšanas sistēmu Full Self-Drive, kas pamazām tiek laista lietošanā ķīniešu klientiem.

Kā pirmā Ķīnas province, kur šāda rīcība ir atļauta, ir Dzjansu province valsts austrumdaļā. Tas nozīmē, ka visu līmeņu valsts pārvaldes institūcijas var iegādāties Tesla mašīnas, konkrēti sarakstā iekļauto Tesla Model Y. Svarīgi piebilst, ka prasībām neatbilst kurš katrs Model Y, bet gan tikai mašīnas, kas saražotas Ķīnā. Šajā provincē dzīvo apmēram 85 miljoni iedzīvotāju un tas ir viens no valsts bagātākajiem reģioniem.

Avots: kursors.lv

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766