jaunumi

Korejiešu autoražotāja KIA pārstāvji apstiprinājuši, ka janvārī debitēs 7-vietīgā KIA EV9 GT versija, solot “milzīgu jaudu”. Jaunais modelis izrādījies gana pieprasīts un tas seko EV6, kā arī Hyundai elektrisko modeļu pēdās – gan EV6, gan IONIQ5 jau ir sportiskās versijas, bet IONIQ6 tāda ir tapšanas stadijā.

Japāņu autoražotājs Honda paziņojis par vērienīgām 11 miljardus ASV dolāru vērtām investīcijām Kanādā – finansējums tiks izlietots, lai izveidotu jaunu elektroauto un to akumulatoru ražotnes Ontario provincē. Tās ir lielākās autonozares investīcijas Kanādas vēsturē vienam projektam.

Vācu autoražotājs Mercedes vēl 2021. gadā demonstrēja elektriskās G-klases konceptu, bet kopš tā laika mašīna bijusi izstrādes un testēšanas stadijā. Tagad testiem vairāk vai mazāk likts punkts un Mercedes gatavs parādīt sērijveida gatavo produktu – elektriskā G-klase debitēs 24. aprīlī Pekinas autoizstādē.

Elektroauto uzlādes iekārtu ražotājs Kempower iepazīstinājis ar savu jaunāko iekārtu, kas ļaus uzlādēt elektriskos kravas auto ar jaudu līdz pat 1,2MW. Šī iekārta jau izmanto jauno “Megawatt Charging System” sistēmu, kas nodrošina tik lielu uzlādes jaudu, attiecīgi ļaujot gana ātri uzlādēt lielos un ietilpīgos komerctransporta akumulatorus.

Dacia pirmais pilnībā elektriskais modelis Spring padarījis nulles emisiju mobilitāti pieejamu plašam klientu lokam visur, kur tas tiek pārdots. Pirmo reizi izlaists 2021. gadā, tas 2022. un 2023. gadā bija trešais privātpersonām visvairāk pārdotais elektroautomobilis. Kopumā kopš tā izlaišanas visā pasaulē reģistrēti vairāk nekā 140 000 Dacia Spring.

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766