E-transports

Hyundai KONA Electrics ir pirmais elektriskais kompaktais krosovers Eiropā, kas apvieno iespaidīgu nobraucamo attālumu ar ietilpīgu krosovera stilu.

kona electric side

Avots: www.hyundai.lv

Apvienojot skulpturālas līnijas, stilīgas šķautnes, stabilu un platu stāju, pilnīgi jaunais KONA Electrics ir izteiksmīgs no visiem skatu punktiem, tajā pašā laikā piedāvājot arī jumta sliedi, kas vizuāli akcentē laideno jumta līniju un balsta līdz par 80 kg kravas, tādejādi pieļaujot jumta bagāžnieka uzstādīšanu. Rezultātā iespējams palielināt pārvadājamo lietu apjomu.

Pateicoties 395 Nm tūlītējam griezes momentam un 204 ZS, ko nodrošina pilnībā elektriskais spēka pārvads, KONA Electrics spēj ieskrieties no 0 līdz 100 km/h tikai 7,6 sekundēs, bet maksimālais ātrums versijai ar 64 kWh akumulatoru ir 167 km/h.

Akumulatoru bloks šim elektromobilim ir veidots no litija jonu polimēra, kas nodrošina izcilu uzlādes un izlādes lietderību, kā arī nepārspējamu maksimālo jaudu. Jaunizstrādātā akumulatora temperatūras vadība akumulatoru dzesē ar šķidrumdzesi, izmantojot savienojumu ar kondicionēšanas sistēmu, un nepieciešamības gadījumā silda ar elektrisko sildelementu, lai nodrošinātu lielāku akumulatora lietderību un ilgāku kalpošanas laiku.

Bastoties uz NEDC un jaunajiem WLTP braukšanas cikla testiem, Hyundai KONA Electrics ar vienu uzlādi un 64 kWh akumulatoru spēj nobraukt 449 km. Protams jāņem vērā, ka reālie rādītāji un vispārīgie elektromobiļa veiktspējas dati var atšķirties atkarībā no braukšanas stila un apkārtējiem vides apstākļiem.

Palielināt nobraucamo attālumu iespējams lietojot KONA Electrics rekuperatīvās bremzēšanas sistēmu, kas sniedz iespēju uzlādēt akumulatoru, kad nepieciešams palēnināt automobiļa gaitu. Rekuperācijas pakāpe ir atkarīga no izvēlētā braukšanas režīma, taču autovadītājs var viegli to regulēt, izmantojot pārslēgšanās lāpstiņas aiz stūres vai izvēloties attiecīgos iestatījumus skārienekrānā.

Elektromobili iespējams aprīkot arī ar jaunākajām progresīvās vadītāja palīdzības sistēmām, kur ietilps inteliģentā kruīza kontrole ar Stop & Go funkciju, frontālās sadursmes brīdinājuma sistēma ar gājēju noteikšanas funkciju un citām palīgsistēmām, kas rada papildus drošību.

Atkarībā no elektrotīkla pieslēguma mājās vai uzlādes stacijas veida, Hyundai KONA Electric ir pieejamas dažādas uzlādes iespējas. Vienkāršākais uzlādes veids ir no standarta sadzīves kontaktligzdas, taču būs nepieciešama 31 stunda, lai pilnībā uzlādētu tukšu 64 kWh akumulatoru. Ātrāk šo elektromobili iespējams uzlādēt ar speciālu mājas uzlādes staciju (7,2 kW), nodrošinot 100% uzlādi 9 stundās un 35 minūtēs 64 kWh akumulatoram. Savukārt dodoties garākā ceļā un izmantojot 50 kW ātrās uzlādes stacijas, 64 kWh akumolatoru no tukša līdz 80% iespējams uzlādēt 75 minūtēs.

Hyundai KONA Electrics kvalitāte tiek apliecināta ar 7 gadu neierobežota nobraukuma garantiju visai automašīnai, savukārt uz KONA Electrics lielas veiktspējas litija jonu polimēra akumulatoru attiecas 8 gadu vai 200 000 km nobraukuma garantija (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais).

Avots: www.hyundai.lv

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766